Co pro vás rádi uděláme?

Vlastníte rodinný dům, roubenku či jinou dřevostavbu? Obáváte se napadení vašeho domova dřevokazným hmyzem nebo se již marně snažíte vyhrát boj s tesaříkem či dřevomorkou?

Máme pro vás řešení! – přijedeme k vám a provedeme posouzení stavu krovu ZDARMA,

POZOR! Biotičtí škůdci výrazně zkracují životnost krovu, mají vliv na funkčnost střechy a mohou vážně narušit statiku celého domu. Toxické výtrusy dřevokazných hub a plísní mohou také negativně ovlivnit vaše zdraví. Preventivní ošetření nových krovů se nejen vyplatí, ale je nutností!

Záruka a servisní kontroly

Péče o dřevěnou konstrukci stavby je víc než momentální záchrana krovu nebo jeho preventivní ošetření.

S námi získáváte, kromě odborného ošetření, také následnou péči o konstrukci do dalších let a jistotu, že váš krov nebo roubená stavba bude ve výborné kondici i v budoucnu. Při kvalitní tesařské práci a správné péči o konstrukci může tato stát a dobře sloužit staletí.

Při pravidelných preventivních servisních kontrolách a obnovovaných preventivních Airless nástřicích dáváte své dřevěné konstrukci tu nejlepší péči. Zároveň při nich s námi můžete zdarma konzultovat další záležitosti související s celkovou kondicí dřevěné konstrukce a s ní souvisejících prvcích.

Při servisní kontrole zjišťujeme celkový stav dřevěných konstrukčních prvků a střešní krytiny, např. jestli nedošlo v některých částech střešní krytiny k poškození a tím pádem zatékání srážkové vody na dřevěné konstrukční prvky. Toto negativně působí na dřevěné prvky a dlouhodobě poškozuje provedené sanační práce.

Podmínkou dobrého stavu krovu je pochopitelně zabezpečení půdního prostoru proti zatékání a zajištění odpovídajícího odvětrávání.